First BIKE Helma Chilly Flower, veľkosť M

−19 %
36,67 € 29,41 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dbajte na bezpečie vašej malej pretekárky a kúpte jej túto skvelú helmu Chilly s farebnými kvietkami.

Špičková nemecká prilba je vyrobená špeciálnou technológiou IN MOLD. Jedná sa o dokonalé spojenie tuhej vonkajšej škrupiny s vnútornou hmotou absorbujúcou nárazy (ESP), zabráni rozlomeniu prilby aj pri tvrdšom náraze.

Rozmerné výstelky pokrývajúce celú čelnú časť až k oblasti spánkov zabezpečia, že helma detskej hlavičke dobre padne.

Helma je vybavená 5 vstupnými a 6 výstupnými ventilačnými otvormi, ktoré sú spojené vzduchovými prieduchmi. Samozrejme otvorom nechýba integrovaná sieťka proti hmyzu. Iste oceníte aj prateľnú antibakteriálnu vložku.

Vďaka Zoom Lite systému presne a pohodlne nastavíte vnútorné plastové čelenky a to pomocou otočného kolieska na zátylku. Stiahnutie je tu celoobvodové, netýka sa teda len zadnej tretiny až polovice čelenky, ako býva zvykom u bežných detských prilieb. Sťahovací Zoom systém je vybavený ochranným polstrovaním.

Praktické a jednoduché polohovacie zapínanie pod bradou zaistí vášmu dieťatku pohodlné nastavenie bez nutnosti meniť dĺžku bočných popruhov. Zapínanie je opatrené ochranou, ktorá zabráni privretiu detskej brady.

Prepracované bočné plastové dielce zaistia optimálne upevnenie a usadenie prilby na hlavičke, ktorých aretáciou sa nastavuje poloha predných popruhov voči zadným.

Vysokú pasívnu bezpečnosť zabezpečujú výrazné reflexné odrazky.

Veľkosť M: 52 - 57 cm, váha len 230 g

Vlastnosti

Kód H45
Určenie Dievčenské
Vek od 2 rokov
Vek do 8 rokov

Značka First BIKE

First BIKE

Odrážadlo First BIKE vyvinul nemecký dizajnér Ralf Coerschulte, a to pôvodne pre svoje vlastné deti. Postupne ho vylepšoval, až ho doviedol do súčasnej podoby, ktorá deťom umožňuje jednoduchú a bezpečnú výučbu jazdy na bicykli. Odtiaľ tiež názov odrážadlá First BIKE čiže Prvý bicykel.