Crazy Safety Helma In-mold Čínsky drak vel. S (49-55 cm) 2017, S

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
46,89 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1176732001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Že bezpečnosť a hravý dizajn nemôžu byť pohromade? Ale kdeže, Crazy Safety ponúka svet plný skvelých a okúzľujúcich zvierat, ktoré si vaše deti zamilujú. Veselé a farebné helmy v originálnom prevedení - zábavný vzhľad na jednej strane a pri tom maximálna bezpečnosť na strane druhej.

 

Detská cyklistická prilba Crazy Safety spĺňa prísne normy EÚ a získala certifikáciu CE EN 1078: 2012 + A1: 2012. Medzi jej hlavné prednosti patrí veľmi ľahké prevedenie. Prilba váži iba 270 gramov, zároveň je však maximálne bezpečná vďaka technológii IN-MOLD. Deti si na ňu okamžite zvyknú a vďaka originálnemu prevedeniu si ju hneď zamilujú. Či už sa chystáte na malé dobrodružstvo v okolí domova, alebo vyrážate na tie veľké. S prilbou Crazy Safety je Vaše dieťa chránené a užíva si každý okamih.

 

Detské prilby Crazy Safety sú designované tak, aby boli maximálne vzdušné, ľahko ich prispôsobíte na konkrétnu hlavu vašej ratolesti. Pre ešte väčšiu bezpečnosť sú prilby vybavené zadným LED svetlom. to je vhodné zapnúť pri horších viditeľnostnostných podmienkach, tak aby bolo dieťa na vozovke zreteľne vidieť.

Video: Crazy Safety bike helmets

Vlastnosti

Kód 110630-20
Určenie Detské
Farba Červená
Vek od 2 rokov
Veľkosť S

Značka Crazy Safety

Crazy Safety

Bezpečnosť môže byť zábava! Vaše dieťa bude mať radosť z krásneho doplnku a pritom budete mať istotu, že sa mu pri výletoch na bicykli von či do mesta nič nestane. Crazy-safety to nie sú iba nádherná zvieratka plná fantázie, ale hlavne kvalitné príslušenstvo k ochrane dieťaťa.