Reusch Detské lyžiarske rukavice - modro-žlté , IV

€ 30.87 € 12.36
Vypredané

Popis

Kúpte svojim malým lyžiarom prvotriedne lyžiarske rukavice Reusch. Vďaka špeciálnej technológii sú rukavice vybavené izoláciou R-Loft, ktorá udrží detské ručičky v teple, suchu a pohodlie. Rukavice majú hebkú hrejivú podšívku, zapínanie na zips, uchytenie proti strate a texturovanou dlaň.

Teplotný standart THERMO 4 ™
Thermo 4 je vybavený skvele fungujúca izoláciou R-LOFT ™. Jedná sa o spoľahlivú ochranu proti chladu, ktorú špeciálne vyvinula značka Reusch. Vysoko funkčná izolácia udržuje teplo vo vnútri rukavice a navyše poskytuje maximálny komfort. Rukavice majú nízku hmotnosť, sú priedušné a zároveň veľmi hrejivé.

Vlastnosti

Kód: 4485406-410/IV
Určenia: Detské
Veľkosť: IV
Teplotný štandard: THERMO 4™
Izolácia/ výplň: R-LOFT™
Vonkajší materiál: StarTex
Vnútorný materiál: MicroActive
Materiál dlane: Soft PU
uchytenie proti strate: áno

Značka Reusch

Reusch je globálne pôsobiaca športový dodávateľ rukavíc s nemeckými koreňmi a sústredí sa na dôležité prvky pri vzájomnej interakcii. Tradícia je jedným z kľúčových prvkov Reusch. Od roku 1934, pre nich znamená tradície prenosu poznatkov a skúseností z minulosti do súčasnosti. Tradícia je rozvoj; je to odraz úspechu! Od tej doby až do teraz. Poznanie je ich motorom pokroku. Analyzovanie trhu, predvídanie trendov a porozumenie potrebám zákazníkov - to všetko zmiešané s čerstvým tímovým duchom a vďaka tomu vznikajú vynikajúce športové rukavice pre amatérov i profesionálov. Flexibilita a inovácie sú ich spoločníkmi na ceste vpred. Reusch - Miluj svoj šport!