Reusch Detské lyžiarske rukavice - modro-žlté, IV

−59 %
30,87 € 12,36 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Kúpte svojim malým lyžiarom prvotriedne lyžiarske rukavice Reusch. Vďaka špeciálnej technológii sú rukavice vybavené izoláciou R-Loft, ktorá udrží detské ručičky v teple, suchu a pohodlie. Rukavice majú hebkú hrejivú podšívku, zapínanie na zips, uchytenie proti strate a texturovanou dlaň.

Teplotný standart THERMO 4 ™
Thermo 4 je vybavený skvele fungujúca izoláciou R-LOFT ™. Jedná sa o spoľahlivú ochranu proti chladu, ktorú špeciálne vyvinula značka Reusch. Vysoko funkčná izolácia udržuje teplo vo vnútri rukavice a navyše poskytuje maximálny komfort. Rukavice majú nízku hmotnosť, sú priedušné a zároveň veľmi hrejivé.

Vlastnosti

Kód 4485406-410/IV
Určenie Detské
Veľkosť IV
Teplotný štandard THERMO 4™
Izolácia/ výplň R-LOFT™
Vonkajší materiál StarTex
Vnútorný materiál MicroActive
Materiál dlane Soft PU
uchytenie proti strate áno

Značka Reusch

Reusch

Reusch je globálne pôsobiaca športový dodávateľ rukavíc s nemeckými koreňmi a sústredí sa na dôležité prvky pri vzájomnej interakcii. Tradícia je jedným z kľúčových prvkov Reusch. Od roku 1934, pre nich znamená tradície prenosu poznatkov a skúseností z minulosti do súčasnosti. Tradícia je rozvoj; je to odraz úspechu! Od tej doby až do teraz. Poznanie je ich motorom pokroku. Analyzovanie trhu, predvídanie trendov a porozumenie potrebám zákazníkov - to všetko zmiešané s čerstvým tímovým duchom a vďaka tomu vznikajú vynikajúce športové rukavice pre amatérov i profesionálov. Flexibilita a inovácie sú ich spoločníkmi na ceste vpred. Reusch - Miluj svoj šport!