Reusch Detské lyžiarske rukavice - červené , I

€ 27.27 € 7.27
Vypredané

Popis

Kúpte svojim malým lyžiarom prvotriedne lyžiarske rukavice Reusch. Vďaka špeciálnej technológii sú rukavice vybavené izoláciou TecFill ™, ktorá udrží detské ručičky v teple, suchu a pohodlie. Rukavice majú hebkú hrejivú podšívku, zapínanie na zips, uchytenie proti strate a texturovanou dlaň.

Teplotný standart THERMO 3 ™
Thermo 3 je vybavený izoláciou TecFill ™. Jedná sa o spoľahlivú ochranu proti chladu. Izolácia ponúka dostatočné množstvo tepla po celý deň a to nielen na zjazdovke.

Vlastnosti

Kód: 4385405-300/I
Určenia: Detské
Veľkosť: I
Teplotný štandard: THERMO 3™
Izolácia/ výplň: TecFill™ <
Vonkajší materiál: Microtex
Vnútorný materiál: MicroActive
Materiál dlane: Soft PU
uchytenie proti strate: áno

Značka Reusch

Reusch je globálne pôsobiaca športový dodávateľ rukavíc s nemeckými koreňmi a sústredí sa na dôležité prvky pri vzájomnej interakcii. Tradícia je jedným z kľúčových prvkov Reusch. Od roku 1934, pre nich znamená tradície prenosu poznatkov a skúseností z minulosti do súčasnosti. Tradícia je rozvoj; je to odraz úspechu! Od tej doby až do teraz. Poznanie je ich motorom pokroku. Analyzovanie trhu, predvídanie trendov a porozumenie potrebám zákazníkov - to všetko zmiešané s čerstvým tímovým duchom a vďaka tomu vznikajú vynikajúce športové rukavice pre amatérov i profesionálov. Flexibilita a inovácie sú ich spoločníkmi na ceste vpred. Reusch - Miluj svoj šport!