Chicco Detský telový a vlastový šampón 200ml
-15%

Chicco Detský telový a vlastový šampón 200ml

€ 4.69 € 3.96
Vypredané

Popis

Čo najšetrnejšie čistí tú najcitlivejšiu pokožku. Obsahuje ovos, ktorý má upokojujúce a zjemňujúce účinky. Neutrálne pH nedráždi oči.Vlastnosti: Vysoká znášanlivosť, nízka koncentrácia povrchovo pôsobiacich činiteľov. Absencia potenciálne dráždivých prísad ako napr. SLES-SLS (lauryl sulphates). Neobsahuje parabény. Bez alkoholu. Bez farbív. Dermatologicky testované pre citlivú pokožku, hypoalergénne (vyvinuté pre zníženie rizika vniku alergií). Spôsob použitia: Neriedený výrobok - nalejte malé množstvo na dlaň ruky, navlhčite a naneste jemnou masážou. Opláchnite. Riedený výrobok - nalejte malé množstvo priamo do vody vo vaničke. Skladujte na suchom mieste s teplotou max. do 40 stupnov C. Vyvarujte výrobok kontaktu s priamym slnečným žiarením.

Vlastnosti

Kód: 02844.10
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov

Značka Chicco

Značka Chicco vznikla v roku 1958 v Taliansku. Značka sa stala známou a oceňovanou po celom vo svete. Na slovenskom trhu sa firma Chicco prvýkrát predstavila v roku 1992.
Značka Chicco ponúka tovar pre mamičky a deti. Tieto značkové, vysoko kvalitné výrobky sú potešením pre Vaše oči i peňaženku.