HiPP Pena do kúpeľa 350ml
-20%

HiPP Pena do kúpeľa 350ml

€ 5.64 € 4.51
Tovar máme skladom!

Popis

V príjemne teplej vode sa bábätká cítia ako ryba vo vode. HiPP Babysanft Detský ošetrujúci prípravok do kúpeľa s prírodným BIO mandľovým extraktom ošetruje vďaka obsahu hydratačných substancií citlivú pokožku bábätka už vo vode a chráni ju tak pred vysúšaním. Špeciálna HiPP® ochrana pokožky napomáha uchovávať jej jemnú rovnováhu. HiPP Babysanft Detský ošetrujúci prípravok do kúpeľa je ideálny pre celú rodinu. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná.

Vlastnosti

Kód: CZ9540
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Vlastnosti: ošetřuje už pri kúpaní zachovává prirodzenú rovnováhu pokožky pokožka bábätka zostáva jemná a hebká obsahuje vysoko kvalitný BIO mandľový olej bez minerálnych olejov bez aromatických látok vyvolávajúcich alergie bez éterických olejov bez farbív a

Značka HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.