Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc
První krůčky Chlapčenské kožené celoročné topánky so šnúrkami - modré
-31%

První krůčky Chlapčenské kožené celoročné topánky so šnúrkami - modré , EUR 18

€ 33.30 € 22.89
Tovar máme skladom!
U vás doma 13. 12. až 14. 12.

Popis

Ručne vyrábané kožené topánočky, na ktoré sú kladené vysoké nároky z hľadiska zdravotného, ​​hygienického i dizajnového. Prírodná useň je najlepším materiálom pre detskú obuv, pretože medzi jej vlastnosti patrí prispôsobivosť anatomickému tvaru nohy, priedušnosť, mäkkosť a možnosť absorpcie vlhkosti. Topánočka má pevný a vysoký opätok, vďaka ktorému je noha dobre fixovaná a nedochádza k jej deformácii. Botky majú anatomicky tvarovú stielku, textilné podšívku, podrážku z termokaučuku a šnurovanie na šnúrky.

Vlastnosti

Kód: JV0009/004-000_18
Typ zapínanie: Šnúrky
Vonkajší materiál: Koža
Výška obuvi: Členková
Certifikát: Žirafa
Veľkosť: EUR 18
Barva: Modrá
Určenia: Chlapčenské

Značka První krůčky

Spoločnosť Prvé krôčiky má viac ako 30 rokov skúseností v odbore obuvníctve a kožiarskej výroby. Aby vždy ponúkla deťom len to najlepšie, kladie výrobu detskej obuvi najvyššie nároky ako z hľadiska zdravotného, tak aj hygienického a dizajnového. Certifikát Českej obuvnícke a kožiarskej asociácie Žirafa je jedinečným dôkazom, že tieto topánočky pomôžu vašim najmenším s prvými krôčikmi.