Befado Chlapčenské tenisky s dinosaurom Maxi - modré
-48%

Befado Chlapčenské tenisky s dinosaurom Maxi - modré , EUR 24

€ 14.41 € 7.40
Vypredané

Popis

Veselé modré tenisky s dinosaurom v členkovom prevedení by vášmu dieťaťu nemali chýbať. Táto vychádzková obuv je vyrobená z kvalitných prírodných a priedušných látok. Tenisky majú šnurovanie na šnúrky a širokú vysokú špičku, ktorá zaručí voľný pohyb prstov. Vystužená zadná časť topánočky stabilizuje pätu. Ľahká a pružná podrážka uľahčuje chôdzu aj beh, ktorá tiež pôsobí proti únave nožičiek. Ideálne obutie pre športovo rekreačné aktivity vonku aj do telocvične.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v ČR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.

Vlastnosti

Kód: 218P044_24
Vonkajší materiál: Textil
Typ zapínanie: Šnúrky
Výška obuvi: Členková
Certifikát: Zdrowa stopa
Určenia: Chlapčenské
Veľkosť: EUR 24
Barva: Modrá

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v SR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.