Výpredaj Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc
Ren But Chlapčenské vzorované členkové tenisky - modro-zelené
-57%

Ren But Chlapčenské vzorované členkové tenisky - modro-zelené , EUR 28

€ 16.33 € 6.87
Vypredané

Popis

Perfektné tmavomodré členkové tenisky sú navrhnuté a vyrobené s maximálnou starostlivosťou o zdravie a pohodlie detských nožičiek, ktoré sa stále vyvíjajú. Tenisky majú pogumovanú špičku, kvalitnú flexibilnú podrážku, šnurovanie na šnúrky a zapínanie na zips na vnútornej strane. Kožená stielka má antibakteriálne vlastnosti a pohlcuje tak nadmerný pot. Vystužená päta, nízky klinovitý podpätok, boky stabilizujúce chodidlo a široké špičky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé obutie detí. Zdobí ich zelený kockovaný vzor.

Výrobca je držiteľom certifikátu "Zdrowa Stopa" (slovensky zdravé chodidlo), čo je obdoba českej Žirafy.

  • Vonkajší materiál: textil
  • Vnútorný materiál: textil, kožená stielka
  • Materiál podrážky: guma
  • Zapínanie: zips, šnúrky

Vlastnosti

Kód: 33-381__-0561-28
Určenia: Chlapčenské
Veľkosť: EUR 28

Značka Ren But

Značka Ren But sa pohybuje na trhu s detskou obuvou už od roku 1994. Značka pri výrobe používa materiály najvyššej kvality a samozrejme tiež sleduje aktuálne módne trendy. Obuv Ren But dostala ocenenia CLPO Zdrowa Stopa, ktoré sú udeľované iba kvalitné a vyhovujúce obuvi umožňujúce zdravý vývoj detskej nožičky. Firma tiež získala v roku 2012 prestížnu cenu Quality Award 2011 v kategórii Produkt za obuv pre deti a mládež. Cena bola udelená Poľským strediskom pre testovanie a certifikáciu.