Geox Dievčenské lakované členkové tenisky - čierne
-53%

Geox Dievčenské lakované členkové tenisky - čierne , EUR 29

€ 74.25 € 34.29
Vypredané

Popis

V týchto štýlových členkových teniskách v čiernom prevedení vašu malú slečnu na ulici nikto neprehliadne. Tenisky majú vyberateľnú antibakteriálnu stielku a sú vyrobené z lakovanej kože, ktorú zdobí trendy prešívanie. Tmavá podrážka je ľahká a flexibilná. Topánky sú vybavené šnurovaním na šnúrky a nechýbajú im ani praktické zipsy na päte a vnútornej strane.

PATENT GEOX

Geox perforoval gumové podrážky svojich topánok a vložil do nich špeciálnu mikroporéznu membránu, ktorá absorbuje a odvádza pot, bez toho aby sa dostala voda dovnútra. Mikropóry membrány sú menšie ako kvapky vody, ktoré sa teda nemôžu dostať cez membránu, ale sú väčšie ako molekuly vodnej pary. Pot vo forme vodnej pary sa tak môže dostať skrz membránu von cez perforované podošvy.

VÝHODY

Patent Geox znižuje prehrievanie nôh: postupné odstránenie vlhkosti vo vnútri topánky vytvára ideálnu, zdravú mikroklímu pre nohy a v zime ich udržuje v teple a suchu a v lete v chlade a suchu.

Prečo obuv Geox? Pretože dýcha!

Ako toto dýchanie obuvi vlastne funguje? Podošva a stielka sú perforované presne v miestach, kde sa nachádza prevažná väčšina potných žliaz na chodidle a to je veľmi dôležitý fakt, ktorý celému dýchaniu obuvi veľmi napomáha. Perforovaná podošva obsahuje špeciálnu membránu s mikropóry, ktoré dovoľujú prúdeniu vzduchu dovnútra obuvi a zároveň aj molekulám pary zase z obuvi von. Chodidlo môže teda dýchať a obuv neprenáša nepríjemný zápach a ďalšie problémy.

Vlastnosti

Kód: J54L5A 29
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 29
Vek od: 4 rokov
Vek do: 6 rokov
Vonkajší materiál: 100% syntetika
Vnútorný materiál: 79% textil, 21% syntetika
Materiál podrážky: guma
Materiál vyberateľné stielky: 100% koža

Značka Geox

Všetky topánky GEOX sú nepremokavé, pohodlné aj po celodennom nosení a vďaka teamu kreatívnych dizajnérov tiež originálne a šik. Každý pár je vyrobený z exkluzívnych materiálov vysokej kvality a to metódami, ktoré spájajú tradičné postupy s najnovšími technológiami, čo zaručuje ich dlhú životnosť.