Výpredaj Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc
Befado Dievčenské tenisky s motýlikmi Tim - modré
-50%

Befado Dievčenské tenisky s motýlikmi Tim - modré , EUR 33

€ 16.00 € 7.99
Tovar máme skladom!
U vás doma 13. 12. až 14. 12.

Popis

Krásne modré tenisky s motýlikmi zaistia vašemu dievčatku pohodlie po celý deň. Tenisky sú vyrobené z prírodnej priedušnej látky. Vystužená zadná časť topánočky stabilizuje pätu. Vystužená zadná časť topánočky stabilizuje pätu. Ľahká a pružná podrážka uľahčuje chôdzu aj beh, ktorá tiež pôsobí proti únave nožičiek. Široká vysoká špička zaručuje voľný pohyb detským prstíkom a tiež ich chráni proti okopu. Jednoduché a rýchle obúvanie zabezpečia gumové šnúrky a zapínanie na suchý zips. Ideálne obutie pre športovo-rekreačné aktivity vonku a v telocvični.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v ČR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.

Vlastnosti

Kód: 251Y066_33
Typ zapínanie: Suchý zips
Vonkajší materiál: Textil
Výška obuvi: Nízka
Certifikát: Zdrowa stopa
Veľkosť: EUR 33
Barva: Modrá
Určenia: Dievčenské

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a antropológov z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.