Befado Dievčenské tenisky s motýlikmi Tim - modré
-43%

Befado Dievčenské tenisky s motýlikmi Tim - modré , EUR 34

€ 16.00 € 9.00
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 3. až 29. 3.

Popis

Krásne modré tenisky s motýlikmi zaistia vašemu dievčatku pohodlie po celý deň. Tenisky sú vyrobené z prírodnej priedušnej látky. Vystužená zadná časť topánočky stabilizuje pätu. Vystužená zadná časť topánočky stabilizuje pätu. Ľahká a pružná podrážka uľahčuje chôdzu aj beh, ktorá tiež pôsobí proti únave nožičiek. Široká vysoká špička zaručuje voľný pohyb detským prstíkom a tiež ich chráni proti okopu. Jednoduché a rýchle obúvanie zabezpečia gumové šnúrky a zapínanie na suchý zips. Ideálne obutie pre športovo-rekreačné aktivity vonku a v telocvični.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v ČR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.

Vlastnosti

Kód: 251Y066_34
Vonkajší materiál: Textil
Typ zapínanie: Suchý zips
Výška obuvi: Nízka
Certifikát: Zdrowa stopa
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 34
Barva: Modrá

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.