Befado Dievčenské tenisky s princeznou Tim - ružové
-11%

Befado Dievčenské tenisky s princeznou Tim - ružové , EUR 25

€ 16.33 € 14.51
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 3. až 29. 3.

Popis

Veselé ružové tenisky s princeznovským motívom zaistia vašemu dievčatku pohodlie po celý deň. Tenisky sú vyrobené z prírodnej priedušnej látky. Vystužená zadná časť topánočky stabilizuje pätu. Ľahká a pružná podrážka uľahčuje chôdzu aj beh, ktorá tiež pôsobí proti únave nožičiek. Široká vysoká špička zaručuje voľný pohyb detským prstíkom a tiež ich chráni proti okopu. Jednoduché a rýchle obúvanie zabezpečia gumové šnúrky a zapínanie na suchý zips. Ideálne obutie pre športovo-rekreačné aktivity vonku a v telocvični.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v ČR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.

Vlastnosti

Kód: 251X069_25
Vonkajší materiál: Textil
Výška obuvi: Nízka
Typ zapínanie: Suchý zips
Certifikát: Zdrowa stopa
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 25
Barva: Ružová

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.