iiamo Bielo-modrá dojčenská fľaša home

13,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Iiamo home je variabilná dojčenská fľaša. Môže byť použitá ako klasická dojčenská fľaša s obsahom 380 ml, ale neskôr aj ako športová fľaša, ak vymeníme horný uzáver s cumlíkom za uzáver iiamo drink teda športový uzáver určený pre deti, ktoré už nepotrebujú na pitie cumlík.
Súčasťou fľaše iiamo go je antikolikový cumlík, ktorý vďaka špeciálnemu antikolikovému ventilčeku pomáha predchádzať kolikám u detí.
Iiamo venuje veľkú pozornosť zdraviu a bezpečnosti svojich produktov. Všetky iiamo produkty sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov a neobsahujú BPA, parabény, ftaláty, parfumy alebo iné škodlivé látky.
Iiamo home možno jednoducho rozobrať, takže ju môžeme veľmi ľahko čistiť, čo výrazne znižuje riziko udržiavania baktérií vo vnútri fľaše po jej vyčistení.
Odporúčame umývať ručne, čím predĺžime dobu životnosti fľaše.
Fľaša iiamo home môže byť použitá v mikrovlnnej rúre.

Vlastnosti

Kód 604
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Obsahuje každé balenie obsahuje 1ks cumlíka iiamo flow veľ. 0+

Značka iiamo

Iiamo je mladá, inovatívna a dynamická spoločnosť so sídlom v Dánsku, s víziou zjednodušiť život rodičom a ich deťom. Venuje veľkú pozornosť zdraviu a bezpečnosti svojich produktov. To je dôvod, prečo si iiamo vždy vyberá tie najlepšie a najviac organické materiály, ktoré sú dostupné pre dané produkty.