Medela Calma fľaša pre dojčené deti, 250ml

Na sklade
22,99 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 522289

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pozorovala ste niekedy Vaše dieťa, ako saje z prsníka? Viete, aké úsilie musí vyvinúť, aby sa dostatočne napilo? Pre nás dospelých je príjem potravy automatickou činnosťou. Pre dieťa predstavuje kŕmenie náročnú kombináciu sania, prehĺtania, dýchania a odpočinku podľa jeho individuálneho rytmu. Dieťa si riadi príjem potravy podľa svojich možností a potrieb. Príroda nám ponúka jedinečný vzor. V snahe o hlbšie pochopenie vzájomného vzťahu matky a dieťaťa pri dojčení a v spojení s odbornými znalosťami bol spoločnosťou Medela AG vyvinutý nový jedinečný spôsob podávania mlieka dojčeným deťom. Prechod od prsníka k fľaši a späť nebol nikdy jednoduchší.

  • Udržuje naučený prirodzený spôsob sania rovnako ako pri dojčení.
  • Špeciálna membrána s ventilom zabraňuje samovoľnému toku mlieka.
  • Dieťa musí sať, aby mlieko z fľaše vytekalo.
  • Umožňuje dieťaťu piť, dýchať a odpočívať úplne podľa jeho vlastného rytmu
  • Možnosť odpočinku pri kŕmení prináša dieťaťu pocit pokoja, takže frekvencia dýchania a srdcový rytmus sú zhodné ako pri dojčení.Uvedené faktory majú vplyv na dostatočné okysličenie krvi. Podporuje jednoduchý prechod od dojčenia na kŕmenie z fľaše a späť. Jedna veľkosť cumlíka Calmy po celú dobu dojčenia - špeciálny cumlík zodpovedá tvarom a dĺžkou bradavke. Pomáha predĺžiť obdobie dojčenia. Prináša voľnosť a pocit pokoja dojčiacim matkám v dobe, kedy dojčenie nie je možné. Jedinečný systém ventilácie odvádza prebytočný vzduch z fľaše a zabraňuje tak nadúvaniu dieťaťa. Jednoduchá údržba, hygienické použitie na cestách.

Užitočné rady: po každom použití oddeľte jednotlivé diely a umyte v horúcej jarovej vode, následne čistou vodou, sterilizujte iba 1x denne. Postup kŕmenie z Calmy je obdobný ako pri dojčení (dieťa drží v ústach nielen bradavku ale aj časť dvorca). Mlieko vo fľaštičke ohrievajte bez naskrutkovaného systému Calma, po ohreve obsah pretrepte iba s uzáverom, až potom naskrutkujte systém Calma.

Vlastnosti

Kód K008.0195
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov

Značka Medela

Švajčiarska značka Medela ponúka vysoko kvalitné odsávačky materského mlieka, pomôcky pre zber mlieka, prepravu a ohrev materského mlieka, pomôcky na čistenie, pre podávanie materského mlieka, a potreby pre mamičky. Pre svoju vysokú kvalitu a efektivitu už získalo mnoho medzinárodných zdravotníckych ocenení.