Chicco Cumlík kaučukový 0m + (1 otvor) - 2 ks

€ 4.69 € 4.33
Vypredané

Popis

Cumlík, ktorý sa chová ako prsná bradavka. Široký, jemný a elastický, aby správne reagoval na rytmus sania dieťatka. Krúžkovité vrúbkovanie na cumlíku napodobňuje prirodzenú tvrdosť bradavky, zároveň tiež stimuluje predlžovanie bradavky materského prsníka. Špeciálny široký tvar cumlíka núti dieťa viac otvoriť ústa a podporuje tak čo najprirodzenejší spôsob kŕmenia dieťaťa z fľaše. Dieťa saje podobným spôsobom ako pri dojčení.

Je vyrobený v prevedení kaučuk alebo silikón. Cumlík v kaučukovom prevedení je pre dieťa prirodzenejší, mäkkší a elastickejší. Silikón nie je vhodný pre deti, ktoré už majú zúbky, hrozí prehryznutie. Pre bezpečnosť detí pred každým použitím kontrolujte cumlíky, či nie sú poškodené.

Odporúčame meniť cumlíky 1x za 2 mesiace.

Vlastnosti

Kód: 81620.00
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov

Značka Chicco

Značka Chicco vznikla v roku 1958 v Taliansku. Značka sa stala známou a oceňovanou po celom vo svete. Na slovenskom trhu sa firma Chicco prvýkrát predstavila v roku 1992.
Značka Chicco ponúka tovar pre mamičky a deti. Tieto značkové, vysoko kvalitné výrobky sú potešením pre Vaše oči i peňaženku.