Philips Avent Cumlík Natural priesek Y, na kašu - 2 ks

7,24 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Nový cumlík Natural zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetného lístka a podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombináciu kŕmenia z prsníka a fľaše.

Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíku v tvare prsníka.
Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše.
Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík.
Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejšie.

Zdokonalený antikolikový systém s inovatívnym dvojitým ventilom. Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa.

Cumlík bez BPA *
Tento cumlík je vyrobený zo silikónu - materiálu bez BPA *
Kompatibilný s dojčenskou fľašou Philips AVENT Natural.
S fľašami Natural odporúčame používať iba cumlíky Natural. Rôzne prietoky pre čo najpríjemnejšie kŕmenie.
Cumlíky Natural Philips AVENT ponúkajú päť rôznych prietokov pre rôzne štádiá rastu vášho dieťaťa. Pamätajte, že vekové určenie je iba orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Spoločnosť Philips AVENT ponúka cumlíky s prietokom pre novorodenca s 1 otvorom (0m +), cumlík pre pomalý prietok s 2 otvormi (1m +), cumlík so stredným prietokom sa 3 otvory (3m +) a cumlík s rýchlym prietokom so 4 otvormi (6m +). Všetky cumlíky sú ponúkané v balení po dvoch kusoch.

Vlastnosti

Kód 658504
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Philips Avent

Philips Avent

Tehotenstvo a ranej rodičovstvo je vzrušujúce a náročné obdobie, kedy je dobré vedieť, že existuje odborná pomoc pre starostlivosť o vás aj vaše dieťa. Spoločnosť AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrába výrobky inšpirované prírodou a vyvinuté v rámci rozsiahleho výskumu a klinických testov.