Chicco Fľaša Angled polyprop. 250ml, sd / 1d, 0m +, VEVERIČKA
-22%

Chicco Fľaša Angled polyprop. 250ml, sd / 1d, 0m +, VEVERIČKA

€ 9.78 € 7.60
Vypredané

Popis

Dvojitá antikoliková funkcia pre konštantné a pohodlné kŕmenie. Široká báza pre jednoduché priloženie a sanie. Disponuje reliéfom kruhu pre väcšiu elasticitu cumlíka. Dvojitý anti-kolíkový ventilček, zmierňuje výskyt kolík obzvlášť u novorodencov. Vďaka špeciálnemu tvaru a nahnutiu fľaštičky zostáva cumlík naplnený mliekom a množstvo vdýchnutého vzduchu je zredukované. Anti-kolíkový ventil v cumlíku umožnuje rovnomerný prietok mlieka, tak sa znižuje výskyt kolík. Neobsahuje BPA Detaily: • Požiadavka: Jednoduché a jemné kŕmenie, pre zdravie a blaho dieťaťa, vďaka fyziologickým savičkám, ktoré sa prispôsobujú saniu dieťaťa. • Výhoda: Fyziologické cumlíky, bezstarostnosť a skvelý pocit pre dieťa • Zvláštnosti: Spoľahlivosť našich fyziologických fľaštičiek už cez 10 rokov

Vlastnosti

Kód: 70721.10
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Počet kusov v balení: 1

Značka Chicco

Značka Chicco vznikla v roku 1958 v Taliansku. Značka sa stala známou a oceňovanou po celom vo svete. Na slovenskom trhu sa firma Chicco prvýkrát predstavila v roku 1992.
Značka Chicco ponúka tovar pre mamičky a deti. Tieto značkové, vysoko kvalitné výrobky sú potešením pre Vaše oči i peňaženku.