Difrax Mäkký cumlík na fľašu 2 ks - veľ. L

€ 5.27
Vypredané

Popis

Mäkký cumlík na fľašu Difrax 2 ks. Špeciálny mäkký povrch pripomína prsník, takže je ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaše. materiál - silikón určený pre antikolikové "L" fľaše Difrax 170 ml a 250 ml a zároveň pre EASYGRIP fľaše Difrax 170ml a 250ml veľkosť M - stredná - vhodné pre bábätká od 3 mesiacov alebo pre bábätká, ktoré pijú príliš pomaly z malého cumlíka

Vlastnosti

Kód: 5830673
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov
Počet kusov v balení: 2

Značka Difrax

Difrax je synonymom pre detské vybavenie. Nie len tak hocijaké detské vybavenie a doplnky, ale veľmi veselé a šťastné detské veci, pretože chceme, aby naše výrobky vynikli. Máme veľký cieľ odlíšiť sa od ostatných výrobcov. Vždy chceme niečo navyše, aby sme obohatili životy detí a rodičov.

Difrax pre deti už takmer 50 rokov.

Difrax bola založená pred takmer 50 rokmi. História Difrax začína v roku 1967, kedy Dimphna a Frank van Eijkelenborg dal svoje srdce i dušu do novovzniknutého projektu zaoberajúca sa výrobky pre malé deti. "Di 'v Difrax znamená Dimphna," Fra "je skratka pre Franka. Začali predávať vatové tyčinky a detská hrkálky, ale nakoniec rozšírili ponuku o širokú škálu detských vecí.