Philips Avent Novorodenecká štartovacia súprava Natural

€ 38.18 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Ideálny darček pre čerstvé mamičky

Obsah:
- 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (125 ml) s novorodeneckým cumlíkom
- 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (260 ml) s cumlíkom s pomalým prietokom
- 1 priehľadné novorodeneckej cumlík (0-6 mesiacov)
- 1 kefa na fľaše a cumlíky

Výrobky z polypropylénu neobsahujú BPA. Praktická súprava pre ľahkú kombináciu dojčenia a kŕmenia z fľaše. Používaním dojčenských fliaš AVENT Natural s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom predchádzate prehĺtaniu vzduchu pri kŕmení, a znižujete tak pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar fľaše zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie a čistenie fľaše. Prehľadná stupnica pomáha určiť, koľko mlieka dieťa vypilo.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľašami AVENT trpeli menej kolikou a boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš. Špeciálne zakrivená kefa umožňuje dokonalé vyčistenie všetkých záhybov fliaš, cumlíkov, náustkov.

Vlastnosti

Kód 612292
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov

Značka Philips Avent

Philips Avent

Tehotenstvo a ranej rodičovstvo je vzrušujúce a náročné obdobie, kedy je dobré vedieť, že existuje odborná pomoc pre starostlivosť o vás aj vaše dieťa. Spoločnosť AVENT už od roku 1984 navrhuje a vyrába výrobky inšpirované prírodou a vyvinuté v rámci rozsiahleho výskumu a klinických testov.