iiamo Oranžovo-ružová samoohrievacia fľaša go 2in1

−10 %
27,27 € 24,33 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Iiamo go je samoohrievacia dojčenská fľaša s unikátnym ohrievacím systémom, ktorý je patentovaný a jediný svojho druhu. Jedná sa o samoohrievaciu fľašu, ktorá ohrieva mlieko či inú tekutinu na teplotu materského mlieka teda 37 ° C (teplota tela) počas 4 minút. A to všetko bez elektriny, bez káblov, bez obmedzenia.
Súčasťou fľaše iiamo go je antikolikový cumlík, ktorý vďaka špeciálnemu antikolikovému ventilčeku pomáha predchádzať kolikám u detí.
Iiamo go je venovaná rodičom, ktorí si chcú užívať čas kŕmenia bez stresu. V pokoji a v pohode ísť navštíviť svojich priateľov, nakupovať, ísť do kaviarne, zabehať si, cestovať a vedieť, že kŕmenie nebude vôbec žiadny problém.
Iiamo go venuje veľkú pozornosť zdraviu a bezpečnosti svojich produktov. Všetky iiamo produkty sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov a neobsahujú BPA, parabény, ftaláty, parfumy alebo iné škodlivé látky.
Iiamo go možné jednoducho rozobrať, takže ju môžeme veľmi ľahko čistiť, čo výrazne znižuje riziko udržiavania baktérií vnútri fľaše po jej vyčistení. Odporúčame umývať ručne, čím predĺžime dobu životnosti fľaše.
Majte prosím na pamäti, že fľaša iiamo go môže byť použitá v mikrovlnnej rúre iba za predpokladu, že zameníte spodný uzáver z nerezovej ocele za nový spodný uzáver iiamo more, ktorý sa predáva ako doplnok samostatne. iiamo more je ploché dno, ktoré premení veľkosť fľaše na 380 ml a fľaša už nebude obsahovať nerezový komponent.

Vlastnosti

Kód 103
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Obsahuje 1ks fľaša iiamo go, 1ks cumlík flow veľkosti 0m +, ohrievač nie je súčasťou balenia a je potrebné ho kúpiť zvlášť
Vek 0+

Značka iiamo

Iiamo je mladá, inovatívna a dynamická spoločnosť so sídlom v Dánsku, s víziou zjednodušiť život rodičom a ich deťom. Venuje veľkú pozornosť zdraviu a bezpečnosti svojich produktov. To je dôvod, prečo si iiamo vždy vyberá tie najlepšie a najviac organické materiály, ktoré sú dostupné pre dané produkty.