Nutrilon 2 Allergy Care 450g NEW
-18%

Nutrilon 2 Allergy Care 450g NEW

€ 12.33 € 10.11
Vypredané

Popis

Nutrilon 2 Allergy Care je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.

Nutrilon 2 Allergy Care je vhodnou voľbou pokračovacieho mlieka pre Vaše dieťa, ak trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka a nemôže byť plne dojčené.

Nutrilon 2 Allergy Care obsahuje špeciálne upravené bielkoviny (tzv. Hydrolyzované), ktoré významne znižujú riziko alergickej reakcie. Alergia je prehnaná reakcia imunitného systému na určitú látku - antigén. Najčastejšie sa rozvíja v rannom detskom veku, kedy je imunitný systém ešte nevyvinutý.

Nutrilon 2 Allergy Care tiež obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1) vyvinutú podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka. Pri podávaní tejto výživy môže byť stolica Vášho dieťaťa mäkšia a svetlejšia rovnako ako u dojčených detí. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Výrobok je určený pre zvláštnu výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov.

Nutrilon 2 Allergy care má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa.

Nutrilon 2 Allergy care je možné používať len pod kontrolou lekára. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania.

Vlastnosti

Kód: 30551
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.