Afelo Dievčenské kožené topánočky Kytička - modré , EUR 24-25

€ 14.51
Tovar máme skladom!

Popis

Krásne kožené topánočky v modrom prevedení s motívom kvetinky. Topánočky sú ušité zo silnej, kvalitné mäkkej kože, ľahko sa obúvajú a udrží nôžky vašich detičiek pekne v teple a pohodlí. Využijete sa okrem iného aj do autosedačiek na cestovanie, do kočíka, na doma aj na návštevu. Vďaka pružnému členku drží dobre na nožičke. Topánočky sú mäkké, ohybné, veľmi pohodlné a nožička sa v nich nepotí. Antisklzová podrážka je vyrobená z brúsenej kože.

Topánočky Afelo spĺňajú všetky európske normy pre deti do 3 rokov, šité v EÚ z talianskej kože.

Značka AFELO je vhodnejšie skôr pre užšie, drobnejšie nôžky. Pre buclatější (či vysoký priehlavok) odporúčame Capík alebo TAPTAPI, ktoré u nás nájdete v sekcii Capáčiky.

Upozornenie: podrážka môže niekedy mierne farbiť (možno ľahko umyť, či vyprať, farby sú netoxické, nemusíte sa obávať, ale radšej nedávať ihneď spočiatku biele ponožky).

Rozmery podrážky nájdete v priloženej tabuľke veľkostí.   Pozor: môže sa líšiť o pár milimetrov k tabuľkovému rozmeru navyše, ide o ručnú prácu.

Vlastnosti

Kód: AFEL-04_24/25
Materiál: Koža, brúsená koža
Typ zapínanie: Nazúvacie
Výška obuvi: Členková
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 24-25

Značka Afelo

Značka Afelo sa špecializuje na navrhovanie a výrobu zdravé a bezpečné obuvi pre deti do 5-tich rokov. Topánočky sú ručne vyrábané z mäkkej, na nôžku prispôsobivé, prírodnej kože. Sú šité na mieru potrebám malých nôh.