ADC Blackfire Arkham Horror

−49 %
Na sklade
49,02 € 24,87 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 470190

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Unikátny herný systém - hráči spolupracujú a spoločne sa snažia zvíťaziť nad hrou.

Obrovský hrací plán a viac než 650 herných komponentov. Štýlové grafické spracovanie a množstvo textov dokresľujúcich atmosféru malého mestečka Arkhamu na konci prvej štvrtiny dvadsiateho storočia.

Koniec je blízko!

Rok 1926. Miesto Arkham, Massachusetts. Brány do miest strašnejšie než najhoršie nočné mory sa otvárajú po celom meste a vypúšťa do ulíc desivé netvory plížiacich sa po nociach medzi domami. A čo je ešte horšie, ak sa týchto dimenzionálnych brán otvorí dostatočné množstvo, bude na svet uvoľnené monštrum s nepredstaviteľnou silou.

Proti týmto neradostným vyhliadkam stojí niekoľko detektívov a vyšetrovateľov, ktorí sa rozhodli zatlačiť späť bezcitné sily vesmíru. Musia preniknúť hlboko do mýtov a mystérií a použiť všetky svoje zručnosti, zbrane a kúzla, ak chcú mať aspoň malú šancu na úspech.

Klasická stolová hra Chaosium Inc. v štýle príbehov majstra hororu HP Lovecrafta sa vracia po takmer dvadsiatich rokoch v novej luxusnej edícii! Celá hra vychádza z diela tohto autora, v hre vystupuje veľké množstvo postáv, miest, udalostí a predmetov známych z jeho poviedok. Celé grafické prevedenie, obrázky i rozsiahle sprievodné texty na kartách zodpovedajú štýlu poviedok a vytvárajú tak hru s jedinečnou atmosférou a nábojom.

Postrach Arkhamu je dobrodružná dosková hra pre 1 - 8 hráčov, ktorú možno dohrať za dve až štyri hodiny. V tejto hre každý z hráčov predstavuje detektíva s unikátnymi schopnosťami a zručnosťami, ktorý spolupracuje s ostatnými hráčmi a snaží sa poraziť mýtické ohrozenia Arkhamu.

Vďaka veľkému množstvu kariet, detektívov a ďalších herných prvkov je prakticky každá hra iná a nehrozí aj po opakovanom hraní stereotyp. Navyše tvorcovia chystajú už štvrté rozšírenie.

Hra kompletne v češtine!

obsah:

Obrovský hrací plán

Pravidlá hry v češtine 5 šestistěnných kociek 16 tabuliek detektívov s popisom jednotlivých herných postáv, 16 plastových stojančekov a 16 žetónov detektívov 196 žetónov pre označenie stavu detektívov 189 kariet detektívov - zručnosti, zbrane, magické predmety, kúzla, pomocníci a množstvo špeciálnych kariet 8 tabuliek Prastarých (mocných a nebezpečných bytostí z vonkajší svet) 20 žetónov skazy pre označenie precitnutie Prastarých 180 kariet Prastarých - karty popisujúce miesta a udalosti v Arkhamu a vo vonkajší svet, po ktorých detektívi cestujú 60 žetónov netvorov 16 žetónov dimenzionálnych brán 14 rôznych žetónov.

Vlastnosti

Kód FVA09CZ
Počet hráčov 1 až 8
Určenie Detské
Doba hrania 180 min.
Vek od 12 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.