Albi Bang! - Údolie tieňov

−22 %
4,87 € 3,77 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Rozšírenie k hre Bang !, ktoré bolo celé vymyslené hráčmi z Českej republiky a Slovenska! Autor hry Bang! Emiliano Sciarra ich potom ďalej testoval a upravil. Rozšírenie obsahuje 20 kariet, z toho 5 kariet nových postáv a 15 akčných kariet. Môžete sa napríklad tešiť na akčnú kartu Tornádo, modrú kartu Ducha alebo na Posledné pivo. Údolie tieňov sa pridá ku kartám základnej hry a tým rozšíri ako akčné karty, tak postavy. Inak sa hrá podľa normálnych pravidiel. Rozšírenie sa dá hrať spoločne so všetkými oficiálnymi rozšíreniami, ale nie je samostatne hrateľné. Spoločnosť Albi ďakuje za návrhy všetkým hráčom.

Autori vybraných návrhov: Petr Jonáš, Martin Blažka, Adam Faldyna, Ladislav Frankl, Tomáš Staněk, Marek Zástera, Martin KLEPS, Ondřej Linhart, Oliver Novák, Milan Fecko, David Bohm, Josef brum.

Vlastnosti

Kód 95939
Počet hráčov 3 až 7
Určenie Detské
Vek od 10 rokov
Vek do 15 rokov

Značka Albi

Albi

Svoje aktivity začala značka Albi v roku 1991 v oblasti výroby priania do obálky. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala v roku 1996, kedy začína spolupracovať s americkou firmou Hallmark, najväčším výrobcom želanie v USA. Dnes je Albi jediným licenčným partnerom Hallmarku v Českej republike. V roku 2001 sa začali zaoberať tiež výrobou darčekových predmetov, o rok neskôr teda, v roku 2002 bola založená divízia stolových spoločenských hier.