ADC Blackfire Boost!

−22 %
Na sklade
15,06 € 11,67 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 898725

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Boost! Nájdi čo najrýchlejšie karty, ktoré patria do rovnakej kategórie a získaj čo najviac kariet. Zamiešaj karty a každému hráčovi rozdaj rovnaký počet kariet obrázkom dole. Z týchto kariet si každý z hráčov urobí svoj balíček. V prípade, že nejaké karty zostávajú, vráť ich do krabičky. Každý z hráčov počíta do troch, a potom všetci naraz otočia vrchnú kartu balíčka doprostred stola (pri hre 2 hráčov má každý hráč 2 balíčky a otočí tak 2 karty). Všetci hráči naraz sa snažia medzi kartami na stole nájsť 2 karty, ktorých ilustrácie patrí do tej rovnakej kategórie. Akonáhle hráč nájde nejaké ilustrácie z rovnakej kategórie, nahlas názov kategórie vysloví a prípadne na karty ukáže. Ak má pravdu, vyhráva danej karty. Ak sa zmýlil, môže ďalej hrať až v ďalšom kole.

Karty, ktoré do rovnakej kategórie nepatrí, zostávajú na stole a začína tak nové kolo. Akonáhle sú zahrané všetky karty, stáva sa hráč, ktorý získal najviac kariet, celkovým víťazom. V prípade zhody sa hráči o víťazstvo delia.

  • Hra obsahuje 110 kariet v 10 kategóriách a sú 3 možné varianty hry.
  • Hra je balená v plechovej krabičke.
  • Balenie obsahuje: 110 kariet, pravidlá

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FERBO001CZ
Počet hráčov 2 až 8
Určenie Detské
Doba hrania 10 min.
Vek od 5 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.