ADC Blackfire Descent 2nd Ed: Labyrint skazy

−29 %
48,11 € 33,70 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pradávne tajomstvá leží pochovaná v zabudnutom meste ...

V rozvalinách Sudanye sa nachádza pradávnej mesto plné nebezpečenstva a záhad - stratená civilizácia na pokraji Terrinothu. Na každom kroku hrdinu prenasledujú hrozná stvorenia, spletitým bludiskom divočiny a rozborených stavieb je však vykonajú mocní spojenci.

Je tu nová napínavá kampaň pre Descent: výpravy do temnôt druhej edície! Rozšírenie Labyrint skazy obsahuje množstvo nových dobrodružstiev, netvorov, povolania a relikvií, ktoré vám zaistia veľa hodín zábavy.

Kampaň "Labyrint skazy" sa odohráva v nepreskúmanej regióne Terrinothu a berie hráča na výpravu do trosiek zabudnutého mesta. Počas mnohých dobrodružstvo tejto kampane budú hrdinovia bojovať bok po boku výnimočných spojencov a budú sa snažiť zastaviť mocného vládcu zla.

  • So svojím obsahom 17 plastových figúrok, 18 dielov mapy, viac než 100 kariet a mnohých ďalších súčastí predstavuje Labyrint skazy ideálny doplnok k hre Descent: výpravy do temnôt druhej edície.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FDJ04CZ
Počet hráčov 2 až 5
Určenie Detské
Vek od 14 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.