ADC Blackfire Dixit: 3. rozšírenie - Journey

−12 %
18,49 € 16,11 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 540819

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dixit 3 predstavuje rozšírenie abstraktné a rozprávací hernej série Dixit. Obsahuje 81 kariet, ktoré tentoraz ilustroval Xavier Collette a priniesol tak Dixit úplne nový nádych fantázie a surrealizmu. Karty je možné kombinovať s ktorýmikoľvek inými kartami zo série Dixit, alebo s nimi dá hrať aj samostatne (balenie však neobsahuje žetóny s číslami, ani počítadlo bodov).

Dixit je zábavná spoločenská hra pre celú rodinu. Jeden hráč sa vždy stáva rozprávačom a popisuje jednu kartu, ktorá je položená lícom dole na stole. Ostatní hráči potom pridajú jednu zo svojich kariet, karty sa zamiešajú a všetky naraz otočia. Všetci hráči okrem rozprávača potom tipujú, ktorú z kariet rozprávač popisoval. Vypravěčovým cieľom je popísať kartu tak, aby ju uhádol čo najmenej hráčov, ale zároveň aspoň jeden. Pokiaľ ju popíše príliš jasne, uhádnu ju všetci a rozprávač nezíska žiadne body. Pokiaľ ju zase popíše príliš zložito, neuhádne žiadny hráč a rozprávač je opäť bez bodov. V úlohe rozprávača sa hráči postupne striedajú. Keď hráči vyčerpajú všetky karty, víťazí ten s najviac bodmi.

Nádherne ilustrované karty plné fantastických výjavov zaujmú deti i dospelých a hra sa hodí nielen k hre na víťazné body. Možno ich použiť aj na rozprávanie rozprávok deťom, skladanie príbehov s priateľmi a oveľa viac! Navštívte pomocou Dixit 3 magický svet bez hraníc!

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód ASDIX05S
Počet hráčov 3 až 6
Určenie Detské
Doba hrania 30 min.
Vek od 8 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.