ADC Blackfire Dobble

−18 %
Na sklade
11,09 € 9,02 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 514434

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dobble je nová rodinná hra vhodná pre deti od 6 rokov zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlená doslova za pár sekúnd. Cieľová skupina sú deti aj rodičia - všetci, ktorí sa chcú poriadne baviť a nemajú čas čítať dlhé pravidlá. Plechová krabička zaručuje bezpečie kariet a je aj ďalší pridanou hodnotou. Vyskúšajte aj Vy hru Dobble a budete nadšenie, ako aj tak jednoduchá hra môže byť zábavná!

Veľmi rýchla pozornosť hru, kde je cieľom nájsť spoločný symbol na kartách a zbaviť všetkých svojich kariet, alebo ich čo najviac pozbierať. Záleží na variante, akú chceme hrať. Dobble hra obsahuje celkom päť variantov.

Vlastnosti

Kód ASDOBB
Počet hráčov 2 až 8
Určenie Detské
Doba hrania 20 min.
Vek od 6 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.