Alexander Encyklopédia - Elektronický mozog
-32%

Alexander Encyklopédia - Elektronický mozog

€ 14.51 € 9.78
Vypredané

Popis

Zábavno-náučná elektronická hra od 6 rokov. Na 24 stranách s rôznymi témami sú nakreslené obrázky a ich názvy. Hráč má za úlohu v priebehu hry nájsť a spojiť správne dvojice obrázkov - slovo.

Témy sú rôzne, od veľmi jednoduchých, napríklad OVOCIE, až po zložitejšie DINOSAURY alebo ZNÁME OSOBNOSTI. Hráči buď odpovede poznajú a hrou si ich osviežujú, alebo metódou pokus - omyl, nakoniec nájdu správnu dvojicu - obrázok a jeho názov. Tým sa vlastne zároveň učia. Úspešnú voľbu oznámi svetelný a zvukový signál, ktorý do hry vnáša to správne vzrušenie.

Pri hre viacerých detí sa môžu všetky postupne striedať a súťažiť, kto správne na prvýkrát označí viac predmetov. Výsledky si môžu zapisovať a nakoniec vyhlásiť najmúdrejšieho víťaza.

Vlastnosti

Kód: A0514
Určenia: Detské
Vek od: 6 rokov
Vek do: 10 rokov

Značka Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.