ADC Blackfire Hra o tróny

−22 %
44,99 € 34,65 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 535020

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Ovládni Železný trón a staň sa vládcom Západozemí! Hra o tróny teraz kompletne v češtine! Hra na motívy populárnej ságy George RR Martina Pieseň ľadu a ohňa.

V tejto hre sa môžete premeniť vo vodcu jedného z mocných rodov Západozemí - hrdých Stark, bohatých Lannister, Martell, Greyjoyů, Tyrell či Baratheon. V desiatich kolách sa potom snažíte ovládnuť čo najviac miest a pevností v Západozemí. Aby ste zasadli ako vládcovia na Železný trón, bude ale potrebné veľa snahy. Zvolíte cestu diplomacie, ľsti alebo sa pokúsite uzmout Trón do svojej moci silou? V boji môžete využívať špeciálnych kariet reprezentujúcich hrdinu vašich rodov čoby veliteľa.

Slovenské vydanie hry obsahuje už v sebe niektoré prvky z originálnych anglických rozšírenia A Clash of Kings a A Storm of Swords a ďalšie novinky.

Hra obsahuje:

1 pravidlá 1 herný plocha138 plastových jednotiek 42 kariet domov 30 kariet Westeros 9 kariet divokej zveri 24 kariet "zmeny boja" 6 zásten 90 príkazových žetonů120 žetónov moci18 žetónov vplyvu 6 žetónov zásob 14 žetónov neutrálnych síl 6 žetónov bodov 6 žetónov posádky 1 žetón železného trónu 1 žetón valyrianské oceľové čepele 1 žetón poštové vrany 1 žetón herného kola 1 žetón hrozby z divočiny 1 tabuľka kráľovho dvoru 2 referenčné štítky

Ocenenie 2013 Ludoteca Ideale Official Selection - vítěz2011 Charles S. Roberts Best Science-Fiction or Fantasy Board Wargame - nominácie

  • herné mechanizmy
  • Kontrola územia (Area control)
  • Pohyb po území (Area movement)
  • Súčasné plánovanie akcií (Simultaneous Action Selection)
  • Premenlivá sila hráčov (Variable Player Powers)

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FVA65CZ
Počet hráčov 3 až 6
Určenie Detské
Doba hrania 180 min.
Vek od 14 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.