ADC Blackfire Hra o tróny LCG - Vlci severu

−23 %
Na sklade
24,49 € 18,69 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 913868

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

"Zimy tu bývajú kruté, Starkov ale vydrží všeličo. Vždy sme museli. "- Eddard Stark

Rod Stark vládne zo Zimohradu nad chladnú a nemilosrdnou oblastí Západozemí, známu ako Sever. Starkov sú spravodlivým a čestným rodom, ktorý sa nezaujíma o intrigy, ktoré tak milujú iné veľké rody. Namiesto toho otvorene vyzývajú svojich nepriateľov na bojových poliach a neúnavne bojujú za to, o čom verí, že je správne. Spoj svoje sily s rodom Stark vo chvíli jeho zjednotenie, aby priniesol ľudu Západozemí spravodlivosť.

Hra o tróny: kartová hra je hrou intríg, politiky, zrady a vojen pre dvoch až štyroch hráčov na motívy svetoznámej ságy George RR Martina Pieseň ľadu a ohňa. Vlci severu sa zameriavajú na rod Stark a prinášajú nové, silné postavy, udalosti, lokácie, doplnky a plány, aby rozšírili balíčky Stark. Rozšírenie tiež obsahuje nové karty pre každú z herných frakcií, rovnako ako rozmanité neutrálne karty, ktoré môžu byť použité na rozšírenie akéhokoľvek balíčka.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FGT08CZ
Počet hráčov 3 až 6
Určenie Detské
Doba hrania 90 min.
Vek od 14 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.