Alexander Kľúč a nauč sa viac

−47 %
€ 9.40 € 4.91 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Náučná hra pre 2-3 hráčov od 5 rokov, ktorá učí tvary a farby a precvičí zručnosť, manuálnu presnosť a základné analytické myslenie.

Otáčaj karty pamätaj si farby alebo tvary a čo najrýchlejšie navliekaj správne kľúče na šnúrku alebo ich otoč v správnom zámku. Za každé otočenie kľúčov v správnej dierke získavaš žetóny. Vyhraj čo najviac žetónov a staň sa Pánom kľúčov!

2 rozdielne varianty hry (farby / tvary)

Názory odborníkov: Mgr. Eva Veselá - riaditeľka (ZŠ a MŠ ANGEL v Prahe 12)

Hra zaujala, pravidlá všetci pochopili, výdrž detí pri hre cca 20 minút, opakovaný záujem, materiál dostatočný. Hra je pre malú skupinu detí, záujem detí bol väčší (určite by sme v triednom kolektíve užili viac týchto hier)

Hra obsahuje: farebné kľúče rôznych tvarov - 4 kusy, doska s otvormi na kľúče - 1 kus, povrázok - 1 kus, karty tvarov - 30 kusov, karty farieb - 25 kusov, presýpacie hodiny - 1 kus, žetóny - 90 kusov, český a slovenský návod.

Vlastnosti

Kód A0460
Určenia Detské
Vek od 5 rokov
Vek do 99 rokov

Značka Alexander

Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.