ADC Blackfire koncept

−19 %
Na sklade
27,99 € 22,55 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 659936

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Na začiatku doprostred stola položte hrací plán tak, aby naň všetci hráči videli a pohodlne dosiahli. Zamiešajte balíček kariet konceptov a položte ho lícom nadol vedľa hracieho plánu. Vytvorte kôpky dvojitých víťazných bodov a jednoduchých víťazných bodov. Do misky dajte figúrky a kocky - cenné nástroje pri tvorbe nápovedy! Vytvorte tímy, najlepšie zo susediacich hráčov.

Karty Konceptu obsahujú slová a frázy ptří stupňov obtiažnosti - ľahké, ťažké a výzva. Pre prvé hry doporučujeme používať len jednoduché slová. Frázy z obtiažnosti výzva už vyžadujú od všetkých hráčov skutočne dokonalé zvládnutie hry.

Tím si vytiahne horný kartu konceptu a vyberie si slovo alebo frázu zo zoznamu na karte, ktorú budú ostatní hráči hádať. Ako prvý umiestnite na hrací plán figúrku hlavného konceptu (otáznik) a potom ďalšie kocky rovnakej farby pre naznačenie celého hlavného konceptu. Ak chcete, môžete umiestniť ďalšie figúrky a kocky rovnakej farby (pozri príklady) a spresniť tak hlavný koncept.

Prvý hráč, ktorý príslušné slovo alebo frázu uhádne, získa jeden dvojitý žetón víťazných bodov (v cene dvoch bodov) a každý hráč z tímu, ktorý dané slovo alebo frázu k uhádnutie zvolil, získa jednoduchý žetón víťazných bodov (v cene 1 bodu).

Potom si ďalší dvaja hráči v smere hodinových ručičiek okolo stola vytiahnu novú kartu a zvolí si slovo, ktoré ostatní hádajú.

Akonáhle si hráči rozoberú všetkých dvanásť žetónov dvojitých víťazných bodov, hra končí. Víťazí hráč alebo hráči, ktorí získali najviac víťazných bodov.

Balenie obsahuje:

  • 1 hrací plán so symbolmi.
  • 5 sád figúrok:
  • 1 zelená sada pre označenie hlavného konceptu

(Veľký symbol otáznika a 10 kociek); • 4 sady (modrá, červená, žltá, čierna) pre pomocné koncepty (symbol výkričníka a 8 kociek). • 110 kariet konceptov, každá s 9 slovami / frázami v troch obtiažnostiach - ľahké, ťažké a výzva. • Jednoduché a dvojité žetóny víťazných bodov (dvojitý žetón má hodnotu 2 bodov, jednoduchý iba 1 bodu).

  • 2 herné prehľady.
  • 1 miska na uskladnenie.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód ASCON01CZ
Počet hráčov 4 až 12
Určenie Detské
Doba hrania 40 min.
Vek od 6 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.