ADC Blackfire Ligretto - Crazy

€ 8.11 € 7.79 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Stolná hra Ligretto Crazy. Ligretto Crazy je variant populárnej hry Ligretto. Karty vo variante Crazy obsahujú číslované karty ako štandardná verzia Ligretto, čísla sú však znázornené hneď piatimi rôznymi spôsobmi - ako bodky na hracej kocke, čiary, arabské číslice, slovne a ako prsty na ruke.

Ligretto je akčná kartová hra pre tých, ktorí hľadajú zábavu a vzrušenie. Cieľom hry je vyložiť čo najviac kariet doprostred stola a spotrebovať ako prvý svoju kôpku Ligretto. Dôležitá je rýchlosť vykladanie kariet - všetci hráči hrajú naraz, nikto nečaká, všetci sú zapojení súčasne po celú dobu hry.

pravidlá:

Na začiatku hry dostane každý hráč svoju sadu 36 kariet (s rovnakou farbou na rube).

Jeden hráčov povie Ligretto a teraz sa všetci pokúsi vyložiť čo najviac kariet na kôpky doprostred stola. Kôpky musia tvoriť karty rovnakej farby zoradené za sebou podľa čísel. Novú kôpku je teda možné založiť vždy iba kartou číslo 1, na tú je potrebné položiť kartu číslo 2 rovnakej farby, na tú kartu číslo 3 atď.

Akonáhle niekto vyloží svoju poslednú kartu, ohlási "Ligretto štát" a ukončí tým hru.

 

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód SCHM02902
Počet hráčov 2 až 5
Určenia Detské
Vek od 8 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.