ADC Blackfire magický Labyrint

−16 %
29,99 € 25,19 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zábavná hra pre celú rodinu. Mladí čarodejníci skúmajú tajuplné bludisko a musí nájsť 5 magických symbolov, aby vyhrali.

Náraz, rana, tma! Malý čarodejník si prekvapene premasírujte oči. Kde sa tu tá múr vzala? Mladí čarodejníkovi učni zvedavo skúmajú magický labyrint. Dnes majú dôležitý úlohu - hľadať magické symboly! To by nemalo byť zložité - ak im však mocní mágovia nebudú robiť naschvály. Niektoré cesty tak sú uzavreté mágiou a na inom mieste sa objavujú tajné priechody!

Každý hráč sa snaží preskúmať magický labyrint a ako prvý zhromaždiť 5 magických symbolov.

  • Obsah balenia: - Herný plán z niekoľkých vrstiev obsahujúci podzemný labyrint a vrchná dláždenú plochu- 24 drevených murivom 24 žetónov s magickým symbolem- plátený váček- kocka so stenami očíslovanými 1, 2, 2, 3, 3, 4- 4 čarodejníci (v červenej, modrej, žltej a zelenej farbe) - 4 kovové guličky - pravidlá hry.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód SCH87141
Počet hráčov 2 až 4
Určenie Detské
Vek od 6 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.