Alexander Majster slova - cestovná verzia

−21 %
7,89 € 6,22 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 547550

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Rýchla slovná hra s kockami s originálnymi pravidlami. Žiadny nudný Scrabble! Kompaktné balenie vhodné aj na cestovanie.

Majster slova je svižná slovná hra pre 2-10 hráčov od 8 rokov. Menšie, úsporné cestovné balenie.

Úlohou hry je skladať, z 10 špeciálne navrhnutých kociek, čo najdlhšie slová dosiahnuť ako prvý stanovenú bodovú hranicu skladaním slov. Žolíky a diakritika môžu zásadne ovplyvniť bodovanie slov. Prever si svoju slovnú zásobu a užite si zábavu s priateľmi. Každé písmeno sa počíta!

Hru si môžete zahrať aj keď máte málo času, rýchly priebeh zaisťujú presýpacie hodiny, ktoré hráčovi odmeriavajú dobu jedného kola. Nepotrebujete hraciu podložku, hrajte kdekoľvek!

Balenie obsahuje: 10 ks špeciálnych kociek (vr. Žolíkov a diakritiky), 1 ks presýpacie hodiny, 1 ks plast. téglik, 1 ks český a slovenský návod k hre.

Vlastnosti

Kód A0347
Určenie Detské
Vek od 8 rokov
Vek do 99 rokov

Značka Alexander

Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.