Alexander Majster slova - detská
-32%

Alexander Majster slova - detská

€ 14.51 € 9.78
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

Originálna rýchla slovná hra s kockami, vhodná od 10 rokov, ktorá je iná ako čakáte. Každé písmeno sa počíta! Žiadny nudný Scrabble!

Úlohou hry je skladať čo najdlhšie slová, z 10 špeciálne navrhnutých kociek, a dosiahnuť ako prvý stanovenú bodovú hranicu. Žolíky a diakritika môžu zásadne ovplyvniť bodovania slov. Prever si svoju zásobu slov a uži si zábavu s priateľmi!

Hru si môžete zahrať aj keď máte málo času, rýchly priebeh zaisťujú presýpacie hodiny, ktoré hráčovi odmeriavajú dobu jedného kola. Nepotrebujete hraciu podložku, hrajte kdekoľvek!

Obsah balenia: Kocky 10 ks, Presýpacie hodiny 1 ks, Téglik 1 ks, Návod k hre 1 ks, Poznámkový blok 1 ks, Guľôčkové pero 1 ks, Vrecko na kocky 1 ks.

Vlastnosti

Kód: A0343
Určenia: Detské
Vek od: 8 rokov
Vek do: 99 rokov

Značka Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.