Hasbro Monopoly Tu a teraz Svetová edícia CZ

−25 %
30,15 € 22,60 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 802829

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Najúspešnejší hra na svete, ktorá obsahuje celú zemeguľu. Hlasy sú spočítané! Vo svetovej voľbe ste vybrali 22 najlepších miest na svete. S novými Monopoly HERE & NOW môžete pretekať na ceste okolo sveta. Pozrite sa na svoje obľúbené mestá vo svete skôr ako vaši súperi a zbierajte pečiatky do svojho pasu. Pri hre sa na kartách Šanca a Pokladňa dozviete zaujímavé informácie o svete. Viete, v akej krajine je najviac bicyklov alebo aké je najdrahší umelecké dielo všetkých čias?

Mestá, ktoré sú na hernom pláne: Montreal, Riga, Kapské mesto, Belehrad, Paríž, Jeruzalem, Hong Kong, Peking, Londýn, New York, Sydney, Vancouver, Šanghaji, Rím, Toronto, Kyjev, Istanbul, Atény, Barcelona, Tokyo , Taipei, Kdynia

Vlastnosti

Kód 14B2348
Určenie Detské
Vek od 8 rokov
Vek do 99 rokov

Značka Hasbro

Hasbro

Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Boduje predovšetkým ponukou malých farebných poníkov, Transformers a pištoľou NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskové hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskové hry Nasva - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.