Hasbro Monopoly Tu a teraz Svetová edícia CZ

€ 30.15
Tovar máme skladom!

Popis

Najúspešnejší hra na svete, ktorá obsahuje celú zemeguľu. Hlasy sú spočítané! Vo svetovej voľbe ste vybrali 22 najlepších miest na svete. S novými Monopoly HERE & NOW môžete pretekať na ceste okolo sveta. Pozrite sa na svoje obľúbené mestá vo svete skôr ako vaši súperi a zbierajte pečiatky do svojho pasu. Pri hre sa na kartách Šanca a Pokladňa dozviete zaujímavé informácie o svete. Viete, v akej krajine je najviac bicyklov alebo aké je najdrahší umelecké dielo všetkých čias?

Mestá, ktoré sú na hernom pláne: Montreal, Riga, Kapské mesto, Belehrad, Paríž, Jeruzalem, Hong Kong, Peking, Londýn, New York, Sydney, Vancouver, Šanghaji, Rím, Toronto, Kyjev, Istanbul, Atény, Barcelona, Tokyo , Taipei, Kdynia

Vlastnosti

Kód: 14B2348
Určenia: Detské
Vek od: 8 rokov
Vek do: 99 rokov

Značka Hasbro

Hasbro je druhou najväčšou medzinárodnou spoločnosťou špecializujúcou sa na hračky a je najväčším výrobcom doskových hier na svete. Boduje predovšetkým ponukou malých farebných poníkov, Transformers a pištoľou NERF. Hasbro je výrobcom a vydavateľom najobľúbenejšie doskové hry na svete a podľa Guinessovej knihy rekordov najpredávanejšej doskové hry Nasva - Monopoly, vyrába tiež svetoznámu hru Scrabble.