Alexander Navliekajte, nečakaj!

Na sklade
10 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 547562

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hra ocenená na veľtrhu hračiek FOR TOYS 2011! Pre 2-4 mladšie a staršie deti aj ich rodičov. Obtiažnosť hry ľahko prispôsobíte veku zúčastnených hráčov od 3 rokov vyššie! Je vhodná aj pre učenie a opakovanie farieb a zlepšenie motoriky.

Náučná zábavná hra, pri ktorej deti získavajú istotu v poznávaní farieb a poradie umiestnenia, ktorá chytí aj dospelých. Hra u detí zároveň trénuje zručnosť, istotu v poznávaní farieb, pamäť i jemnú motoriku. Úlohou hráčov je navliecť korálky tak je zobrazené na vyžrebované vzorovej karte. Čas navlečenie korálkov môžete obmedziť priloženými presýpacími hodinami (u mladších detí ich nemusíte používať). Výberom kariet ovplyvňujete obtiažnosť hry, preto ju môžu hrať deti od 3 rokov, ale aj staršie až napr. 8 ročné. Najmenší počet guľôčokk na kartách je 3, najvyšší 6. S počtom guľôčokk sa obtiažnosť zvyšuje.

Počas hry otoč kartu. pozeraj sa na ňu niekoľko sekúnd a snaž sa zapamätať poradie farieb. Po znamení začni navliekať farebné guľôčky čo najrýchlejšie na povrázok tak, ako si ich pamätáš z karty. Za každú správne umiestnenú guľôčku získavaš žetón. Hráč s najviac nazbieranými žetónmi sa stáva víťazom.

  • učí farby
  • trénuje pamäť
  • zlepšuje motoriku
  • obtiažnosť hry volená podľa počtu guľôčok na kartách

 

  • Balenie obsahuje: karty so vzormi 55ks, farebné guľôčky 18ks, Presýpacie hodiny 1ks, Povrázky 3ks, žetóny 80ks, český a slovenský návod.

Vlastnosti

Kód A0411
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 99 rokov

Značka Alexander

Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.