ADC Blackfire Pán Prsteňov - kartová hra

−21 %
Na sklade
37,49 € 29,35 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 527635

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

"Nám neprináleží zvládnuť všetky zvraty sveta, len urobiť, čo môžeme, pre dobro let, do ktorých sme postavení, vykořeňovat zlo na poliach, ktoré poznáme, aby tí, ktorí prídu po nás, mohli obrábať čistú krajinu. Aké počasie budú mať, o tom my nerozhodneme. "
-Gandalf, Návrat Kráľa

V kartovej hre Pán prsteňov hráči zvolajú skupinu dobrodruhov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy pri výpravách po Stredozemi. Hrdinovia celej Stredozeme, od obyvateľov Kraje, cez Temnohvozd, až po mocná kráľovstve Gondoru a Rohanu, sa spoja, aby sa postavili hrozbe Temného pána, Saurona.

Pán prsteňov: kartová hra je kooperatívna hra určená pre 1 alebo 2 hráčov, ktorí spolupracujú a plnia úlohy dané scenárom. S dvoma základnými sadami môžu spolu hrať až 4 hráči.

V ďalších rozšíreniach tejto kartovej hry nájdete nové karty a úlohy. Budete si tak môcť upravovať túto základnú sadu alebo vytvárať vlastné originálne balíčky kariet a zažívať tak nové a nové dobrodružstvá!

Pán prsteňov: kartová hra obsahuje v základnej sade 226 kariet. So štyrmi štartovými balíčky, z ktorých každý je zostavený na základe inej sféry vplyvu (Velenie, Poznanie, Duch a Taktika), možno hrať úvodný hru, alebo môžete karty z týchto balíčkov kombinovať a vytvoriť tak turnajové balíky. V tejto sade sú tiež 3 scenáre a 84 stretnutí, proti ktorým hráči bojujú.

Pán prsteňov: kartová hra je hra plná hrdinov, nebezpečných putovanie a dobrodružstvá, odohrávajúce sa v krajinách popísaných v majstrovskom fantasy románu JRR Tolkiena, Pán prsteňov. Hráči sa ujímajú role skupiny hrdinov, ktorí sa pokúšajú plniť nebezpečné úlohy. Tie sa odohrávajú v rozpätí 17 rokov: od oslavy Bilbových 111. narodenín (a Frodových 33.) po dni tesne pred tým, než Frodo opustí Kraj. Hra neopakuje klasický Tolkienov príbeh, ale poskytuje hráčom veľa možností - postavy, prostredie, nepriateľov, udalosti, predmety, artefakty, scenáre - ako zažiť nové dobrodružstvá s postavami a v prostredí z obľúbeného Pána prsteňov v tomto historickom období v Stredozemi. Na rozdiel od väčšiny kartových hier, kde hráči bojujú proti sebe navzájom, je Pán prsteňov: kartová hra kooperatívny - hráči teda spolupracujú a súperia so scenárom, ktorý beží v priebehu hry. V každej hre sa pokúšajú prejsť cez určité stretnutia, nepriateľov a úlohy daného scenára a víťazí alebo prehrávajú ako tím.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FMEC01CZ
Počet hráčov 1 až 2
Určenie Detské
Doba hrania 60 min.
Vek od 13 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.