ADC Blackfire Pán Prsteňov - Khazad-dum

−14 %
20,72 € 17,70 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

  • Veľké rozšírenie kartové hry Pán Prsteňov: Khazak-dom
  • Máme pred sebou prvé veľké rozšírenie kartové hry Pán prsteňov: Kazah-dum, ktoré prináša celkovo 165 nových kariet (3 kópie od každej karty). Keďže sa jedná o veľké rozšírenie pre hru Pán prsteňov, budete si môcť upraviť svoje balíčky o nové predmety, postavy a naviac dostanete tri nové scenáre, ktoré otvárajú budúce cyklus "Trpasluj".

V rozšírení Khazad-dum návštevou ríši trpaslíkov, vedenú Balinom. Už dlho o tomto trpaslíkovi a jeho ľuďoch nebolo počuť a preto bola vaša skupinka hrdinov vyslaná, aby zistila čo sa v Morii deje. Dávajte si však pozor! Morie je hlboká a veľmi temná .. určite tu nebudete sami.

  • Ako už viete u predchádzajúcich rozšírení, kartové rozšírenie hry Pán Prsteňov: Khazak - dom nie je samostatne hrateľné a je nutné vlastniť spoločenskú hru Pán Prsteňov LCG.
  • V rozšírení kartové hry Pán Prsteňov: Khazak - dom nájdete: 55 kariet (3 kópie od každej karty - 165 ks).

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FMEC08CZ
Počet hráčov 1 až 2
Určenie Detské
Vek od 14 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.