ADC Blackfire Pán Prsteňov: Kopce Emyn Muil - # 4 rozšírenie

€ 11.07 € 7.78
Vypredané

Popis

Kopce Emyn Muil - balíček dobrodružstvo pre kartovú hru Pán Prsteňov. Pre hranie je vyžadovaná základná hra Pán Prsteňov: Kartová hra. Kopce Emyn Muil - balíček dobrodružstvo pre kartovú hru Pán Prsteňov.

V každom balíčku dobrodružstvo v sade rozšírenie Tiene Temnohvozdu je 60 kariet pre kartovú hru Pán prsteňov. V každom z týchto balíčkov nájdete predovšetkým nový scenár, podľa ktorého môžu hrdinovia podstúpiť nové dobrodružstvá, a taktiež množstvo kariet pre rozšírenie herných balíčkov a ich doplnenie o nové taktiky a stratégie.

Glumova stopa zaviedla hrdinov do kopcov Emyn Muil, avšak tam vychladla. Kdesi v tejto oblasti sa skrýva Glum a hrdinovia ju musí starostlivo propátrat. Niekde snáď na stopu narazí a prenasledovanie tak začne znovu.

Vlastnosti

Kód: FMEC03CZ
Počet hráčov: 1 až 2
Určenia: Detské
Vek od: 13 rokov

Značka ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.