ADC Blackfire Pán Prsteňov: Mŕtve močiare - # 5 rozšírení

€ 11.07 € 7.78
Vypredané

Popis

Stolná hra Pán Prsteňov: Tiene Temnohvozdu - Mŕtve močiare (rozšírenie # 5). Glum teraz smeruje do Mŕtvych močiarov, v zúfalej snahe zbaviť konečne sa svojich prenasledovateľov. Družina je mu v pätách, odhodlaná chytiť ho živého.

Hrdinovia už majú Gluma na dosah, vstúpili ale na zradnú pôdu Mŕtvych močiarov, ktoré sú plné nebezpečných stvorení a navyše v tesnej blízkosti Sauronove ríše.

Dobrodružstvo v Mŕtvych močiaroch zavádza do hry nový mechanizmus - ako sa Glum snaží striasť svojich prenasledovateľov, musia hrdinovia venovať zvýšené úsilie, aby mu v tom zabránili a nedovolili mu na poslednú chvíľu uniknúť.

Mŕtve močiare sú piatym dobrodružstvom z cyklu rozšírenie Tiene Temnohvozdu. Cyklus tvorí celkom 6 samostatných dobrodružstvo, ktorých cieľom je polapeniu Gluma.

Balenie obsahuje 60 kariet dobrodružstvo Mŕtve močiare.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód: FMEC05CZ
Počet hráčov: 1 až 2
Určenia: Detské
Vek od: 13 rokov

Značka ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.