ADC Blackfire Pán Prsteňov - Trpasluj: Brána Rudorohu # 7

−29 %
11,07 € 7,78 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Stolná hra Pán Prsteňov: Trpasluj - Brána Rudorohu (rozšírenie # 1). "Dnes večer budeme na ceste hore k Bráne rudohoria. Na tej úzkej ceste nás pozorovatelia ľahko uvidí a v zálohe môže čakať niečo zlé; ale najvražednejším nepriateľom sa nám môže stať počasie."

Gandalf - Spoločenstvo prsteňa.

Keď sa slovutný hrdinovia Stredozeme ponúknu odprevadiť pohľadnú Arwen do roklín, ich púť skrz Bránu Rudorohu bude začiatkom nového epického dobrodružstva, ktoré ich vykoná mrazivými búrkami a hordami nepriateľov až k spletitým chodníkom Trpasluje. Brána Rudorohu je prvým rozšírením rovnomenného cyklu.

V každom balíčku dobrodružstvo v cykle rozšírenie Trpasluj nájdete nový scenár, podľa ktorého môžu hrdinovia podstúpiť nové dobrodružstvá, a taktiež karty rozširujúce a obohacujúce herné dobrodružstvo.

Brána Rudorohu obsahuje 60 nových kariet, vrátane jedného nového hrdinu a troch nových kópií hráčskych kariet.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód FMEC09CZ
Počet hráčov 1 až 2
Určenie Detské
Vek od 13 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.