ADC Blackfire Pani Pavuková

−19 %
22,90 € 18,36 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 686159

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pani Pavuková od Asmodee je zábavná spoločenská hra pre deti. Úlohou detí je vyslobodiť hmyzie kamarátmi z nástrah pavučiny pani Pavukovej.

 

V tejto hre sú hmyzie kamaráti na tyčkách štyroch rôznych farieb (žltá, červená, modrá a zelená). Aby ste zvíťazili, musíte zachrániť štyri hmyzie kamarátmi na tyčkách rovnakej farby, bez toho aby ste pri tom zobudili pani pavoukové. Nastraženej pasce objaví len skutočný šibal, pretože nie sú zakaždým v rovnakých otvoroch ... Hráč, ktorý je na rade, zatočí okolo šťastie. To mu určí, koľko hmyzích kamarátov má klieštikmi vyslobodiť: 1, 2 alebo 3 kamarátmi. Ak sa hráčovi podarí zachrániť daný počet hmyzích kamarátov, bez toho, aby pani pavoukové prebudil, môže si ich ponechať. Keď sa pani pavoukové prebudí a vyskočí, hráč, ktorý to zavinil, sa v zachraňovaní hmyzích kamarátov zastaví a musí vrátiť hmyzieho kamaráta. Hra pokračuje, kým jeden z hráčov nezachráni štyri hmyzie kamarátmi na tyčkách rovnakej farby a stane sa víťazom.

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód ASJACT01
Počet hráčov 2 až 4
Určenie Detské
Doba hrania 10 min.
Vek od 4 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.