Alexander Pexeso pre uši

−14 %
Na sklade
11,70 € 10 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 459737

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hra získala ocenenie poroty veľtrhu hračiek For Toys 2010, 1.miesto v internetovom hlasovaní Hračka roku 2011 a ocenenie odborníkov Správna hračka 2013.

Ši-ši-ši, čak-čak-čak, naozaj spoznáte rovnaký zvuk? Princíp hry Pexeso pre uši spočíva v zapamätaní zvukov rozložených kociek. Hráči sa snažia pozbierať čo najviac párov kociek s rovnakým zvukom. Pexeso pre uši je náučná hra, ktorá zavedie účastníkov do sveta zvukov. Jej cieľom je rozvoj pozorného počúvania a cvičenie zanedbávanej sluchovej pamäti a jej rozvoj a zdokonalenie v poznávaní farieb.

Hra je oceňovaná logopédmi, ako pomoc pri učení správnej výslovnosti a je jednou z mála, ktorú môžu hrať tiež nevidiaci. Návod obsahuje 3 rôzne varianty hry. Veľmi atraktívny a emóciami nabitý je variant za použitia hracej dosky a farebnej hádzacej kocky, ktorá je vhodná pre staršie deti od 8 rokov. Môžete si tiež zahrať tradičné pexeso a použiť vizuálnu pamäť a hľadať farby na spodnej strane zvukových kociek.

Balenie obsahuje: 16 zvukových kociek, hádzacia kocka s farbami, hracia doska s farebnými poľami 25,5x24,5x6 cm, trhací zápisník, český a slovenský návod k hre.

Vlastnosti

Kód A0364
Určenie Detské
Vek od 4 rokov
Vek do 99 rokov

Značka Alexander

Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.