Piatnik Piškvorky Usporiadaj 4! cestovné

−25 %
€ 7.39 € 5.49 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Piatnik Piškvorky a Zoraď 4.

Obsah hry:

  • 1 hrací skriňa s vloženým rámom plných otvorov
  • 42 hracích kameňov
  • 1 hrací návod

Cieľ hry:

Komu sa najprv podarí zorganizovať 4 rovnakofarebná kamene do ucelenej rady, či už vodorovne, zvislo alebo diagonálne, vyhráva.

Príprava hry:

Krabicu otvoríme, a rám plný otvorov postavíme kolmo. Každý hráč dostane hracie kamene svojej farby. Návod na rozloženie je vidieť zreteľne na škatuľke.

Priebeh hry:

Hráči sa dohodnú, kto začína hrať. V hre sa obaja striedajú, pričom vhadzujú kamene svojej farby striedavo a po jednom, do ktoréhokoľvek zo siedmich štrbín, ktoré sa nachádzajú na hornej strane rámu.

Koniec hry:

Vyhráva ten, komu sa podarí ako prvému zrovnať 4 hracie kamene svojej farby do neprerušenej radu - a to buď vodorovne, zvislo alebo v diagonále. Po skončení hry je rám zdvihnutý, šikmo naklonený a všetky hracie kamene sú vysypané. Môže začať nové kolo tejto hry. Tentoraz začína druhý hráč.

Vlastnosti

Kód 6885
Počet hráčov 2 až 4
Na Batérie Nie
Určenia Detské
Vek od 7 rokov

Značka Piatnik

Piatnik

Piatnik je rakúsky výrobca známy predovšetkým výrobou hracích kariet, ktorej história siaha až do roku 1843. O viac ako 100 rokov neskôr začala spoločnosť Piatnik vyrábať tiež puzzle a spoločenské hry a teraz je jedným z najväčších výrobcov puzzle v Rakúsku. Vzhľadom k nárokom na rôznorodosť a najvyššiu kvalitu sleduje Piatnik dôsledne technické zdokonaľovanie a inováciu výroby a vypracovanie svojich výrobkov.