Alexander Písmenkobranie

−32 %
Na sklade
10,15 € 6,87 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 757199

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zábavná vzdelávacia hra. Pri jej hraní už deti nikdy nezabudnú čo je spoluhláska a čo Losuj, navliekaj, otáčaj a skladaj! Písmenkobranie je náučná slovná hra pre 2-3 hráčov od 7 rokov. Navliekaním kociek s písmenkami a ich otáčaním hľadaj čo najdlhšie zmysluplné slovo, za ktoré dostaneš čo najviac bodov. 2 rôzne varianty hry.

Písmenkobranie je náučná slovná hra. Úlohou hráčov je skladať slová z vyžrebovaných kociek, ktoré navliekajú na povrázky. Pri navlečených kockách sa už nedá zmeniť poradie, ale hráči ich môžu otáčať okolo osi a odhaľovať písmená z ďalších strán kocky. Otáčaním kociek s písmenami sa snažia zložiť čo najdlhšie zmysluplné slovo.

Hru možno hrať dvoma spôsobmi. V jednom z variantov hry rozhoduje o počte písmen v skladanom slove hod kockou. Hra je v dvojjazyčnej verzii, českej i slovenskej.

  • rozvíja logickú úvahy
  • rozširuje slovnú zásobu
  • učí správny pravopis
  • zlepšuje jemnú motoriku
  • a v neposlednom rade poskytuje zaujímavú zábavuBalenie obsahuje: kocky s písmenami - 25 ks, sáčok, povrázky - 3 ks, kocka s číslami, poznámkový blok, český a slovenský návod k hre.

Vlastnosti

Kód A0459
Určenie Detské
Vek od 7 rokov
Vek do 99 rokov

Značka Alexander

Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.