ADC Blackfire PORTAL: nespoločenský hra o zbieranie tort

Doprava zadarmo −14 %
Doprava zadarmo
52,79 € 44,91 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Stolná hra Portal: The Uncooperative Cake Acquisition Game. Spoločnosť Aperture Laboratories cez určité ťažkosti obnovila testovania. Váš tím pokusných subjektov sa ocitá v laboratóriu, aby sa podrobil najrôznejším dôležitým, vycibreným a nebezpečným testovacím procedúram ...

Hráči presúvajú svoje testovacie subjekty po laboratóriu v snahe získať (a uchovať si) viac dielikov torty ako ostatní. Akonáhle sa im to podarí, budú sa snažiť hru čo najrýchlejšie ukončiť.

Nepresúvajú sa však iba testovacie subjekty, ale tiež laboratórium ako taká - tá je tvorená trom radmi miestností, pričom hráči pri svojom ťahu vždy aktivujú (odstráni) jednu z miestností na pravom okraji, a pridajú ju ako novú na ľavej strane. Všetko, čo bolo v miestnosti prítomných, je pri tom zničené. Napriek tomu sa hráči budú snažiť, aby práve oni mali v tomto okamihu v miestnosti najviac vlastných testovacích subjektov, pretože tým si zaistí zobrazenú odmenu (karty, testovacie subjekty, torta). Hráči tak vlastne súperia v ničení vlastných testovacích subjektov, a to hneď dvakrát. Hra totiž konči v okamihu, keď niektorému z hráčov v laboratóriu nezostal už žiadny testovací subjekt, pričom najľahší spôsob, ako to dosiahnuť, je práve zničenie vlastných testovacích subjektov.

V laboratóriu sa mimo testovacích subjektov a tortičiek môžu vyskytnúť tiež ďalšie predmety, ako guľometné veža alebo kocka (Companion cube), nechýba tiež teleportačný okná, ktoré umožňujú rýchly presun, a hráči majú k dispozícii tiež špeciálne karty, ktoré modifikujú niektoré pravidlá.

Portal: The Uncooperative Cake Acquisition Game je dynamická hra s rýchlym spádom, v ktorej herný plán (laboratórium) predstavuje neustále bežiaci pás miestností, v ktorých jeden za druhým končí svoju životnú púť testovacie subjekty, s myšlienkou na jedinečný vedecký pokrok, ktorému padli za obeť .

Portal v podobe stolové hry ponúka súperenie o dortíků - rýchly, vtipný a zábavný súboj až do konca. Pričom koniec zvyčajne znamená, že všetky vaše testovacie subjekty zahynuli.

Obsah balenia:

  • 18 testovacích miestností
  • 20 herných kariet
  • 4 karty portálové zbrane
  • 4x8 žetónov testovacích subjektov
  • 4x8 žetónov tort
  • 2 žetóny portálov (modrý a oranžový)
  • 1 aktivačný kód pre Steam (na získanie PC verzia hry Portal 2)
  • žetóny GLaDOS, Turret a Companion Cube
  • manuál

Hra je v českom jazyku.

Vlastnosti

Kód CZE01823DECZ
Počet hráčov 2 až 4
Určenie Detské
Vek od 15 rokov

Značka ADC Blackfire

ADC Blackfire

Značka ADC Blackfire bola založená s princípom prinášať na náš trh vysoko kvalitné náučné produkty, založené predovšetkým na zábave a spoločenskom aspektu. Nášho cieľa dosahujeme unikátnym výberom rodinných, strategických, dobrodružných a náučných hier, ktoré zaujmú každého bez ohľadu na vek i záujmy.